پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبردر تاریخ 98/04/16 جلسه ای با حضور جناب آقای مهندس همدانلو قائم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و جناب آقای مهندس حی شاد مدیر کل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات و هیات همراه در جمع روسای انجمن های صنفی سراسر کشور برگزار گردید. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 23 تیر 1398 ساعت 14:26

در این جلسه روسای محترم انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سراسر کشور تمامی مشکلات، دغدغه ها وخواسته های دفاتر را در خصوص ابلاغ آیین نامه و تبعات آن برای مسئولان مطرح کردند و به بحث و رایزنی در این خصوص پرداختند.

 

 

...

در این جلسه در ابتدا علی فلاح حقیقی دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت به ایراد سخن پرداخت و به اشکالات مرتبط با آئین نامه ابلاغی اشاره نمود و گفت امروز انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت دعوت شده اند تا خودشان مشکلات مرتبط را مطرح و به سخنان شما گوش کنند.

پس از فلاح، مهندس حی شاد مدیرکل دفاتر نظارت بر خدمات پستی و پیشخوان دولت نسبت به ارائه توضیحات اقدام نمود و در نهایت مهندس همدانلو نسبت به پاسخ دادن به سوالات و توضیح در خصوص شرایط آتی دفاتر و توسعه آن ها به ایراد سخن پرداخت.

...

اگرچه بیان واقعیت های تلخ آتیه دفاتر از زبان قائم مقام هماهنگی سازمان تنظیم مقررات و مفاد آیین نامه، انجمن های حاضر را قانع نکرد لیکن اطلاع از این واقعیت ها باید انجمن ها را روشن میکرد که بنظر صادقانه ترین موارد از زبان مهندس همدانلو طی چند سال گذشته بیان شد تا تصمیمی منطقی تر و بدور از بازی های عوام فریبانه بعضی از افراد و جریان ها بگیرند، تصمیماتی که آینده دفاتر باید در دل آن رقم بخورد و به پایداری برسد در همین خصوص کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت بر اساس رسالت خود مسیری آرام و منطقی را بر اساس انتظارات دفاتر اتخاذ نموده و بزودی نتایج آن را به اطلاع دفاتر خواهد رساند.

...
...
روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور
آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 23 تیر 1398 ساعت 14:50
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi