پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبردفاتر پیشخوان دولت محصولات سازمان نقشه برداری کشور را ارائه می کنند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط f.choobineh   
چهارشنبه, 27 آذر 1398 ساعت 12:42

با توافقنامه‌ای که کانون انجمن‌‌های صنفی کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور امضا کردند سامانه فروش غیرحضوری محصولات این سازمان راه اندازی شد و از این پس دفاتر پیشخوان دولت محصولات سازمان‌نقشه برداری کشور را به صورت الکترونیکی ارائه خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت ، رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور  در جلسه ای که با حضور مدیران سازمان نقشه برداری کشور و مدیرعامل شرکت فن‌آوران اطلاعات پیشخوان ایرانیان برگزار شد؛ گفت:«به استناد تصویبنامه شماره 6611/ت 55229 ه مورخ 28 فروردین ماه 1397 هیئت وزیران با موضوع "تکلیف دستگاه‌هاي اجرایی نسبت به برون‌سپاری برخی از خدمات دستگاه‌های اجرایی به دفاتر پیشخوان دولت"، محصولات سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور از طریق دفاتر پیشخوان دولت قابل ارائه خواهد بود».

مسعود شفیعی ، افزود: «آن دسته از محصولات و خدمات سازمان که دارای کد شناسه از سازمان امور اداری و استخدامی کشور بوده و قابلیت ارائه دارند، از طریق دفاتر پیشخوان دولت برای عموم مردم جامعه در دسترس خواهد بود».

شفیعی تلاش بی وقفه معاونت توسعه فناوری، مدیریت خدمات فنی و اداره امور مشتریان را طی نه ماه گذشته برای به ثمر رسیدن این موضوع مورد تحسین و قدردانی قرار داد و خاطر نشان کرد: «ارائه خدمات سازمان نقشه‌برداری کشور به صورت الکترونیکی طی یک سال گذشته با وسواس و دقت کافی بررسی شد تا سامانه مورد نظر به صورت هماهنگ از بستر اینترنت و دفاتر پیشخوان دولت، بهترین سرویس‌دهی و خدمات را به متقاضیان اطلاعات مکانی در بر داشته باشد».

وی دسترسی سریع و ساده به اطلاعات مکانی در حداقل زمان و کمترین هزینه برای استفاده‌کنندگانِ داده‌های سازمان نقشه‌برداری کشور را مهمترین هدف راه اندازی این سامانه عنوان کرد و گفت: «پیش از این اداره امور مشتریان میزبان هموطنانی بود که از اقصی نقاط کشور متقاضی محصولات سازمان نقشه‌برداری کشور بودند که بعضاً تأمین نیاز این مراجعه‌کنندگان با چالش‌ها و چندین مرتبه مراجعه حضوری آنها همراه بود، لیکن از این پس با امضای این توافق‌نامه که حاصل جلسات و فعالیت‌های متعدد بوده است، اطلاعات مورد نیاز عموم مردم در سامانه یکپارچه فروش محصولات سازمان نقشه‌برداری کشور قابل بهره‌برداری است».

شفیعی افزود: «در گام نخست و در يک دوره آزمايشي سه ماهه، محصولات این سازمان توسط سامانه یکپارچه فروش غیرحضوری به طور همزمان از طريق اينترنت و دفاتر پیشخوان تحت نظارت سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور ارائه می‌شود و پس از دوره آزمایشی این امکان از طریق همه دفاتر پیشخوان وجود خواهد داشت.

لازم به ذکر است در ماده 2 این توافق نامه آمده است:«فروش غیرحضوری محصولات سازمان در قالبهای رقومی و چاپی با استفاده یکپارچه فروش غیرحضوری محصولات و دفاتر پیشخوان تحت نظارت سازمان نقشه برداری کشور خواهدبود. سازمان می‌تواند برابر ضوابط در هر زمان لیست جدید محصولات (شامل عناوین محصولات، قیمت و زمان تحویل محصول آماده شده به شرکت پست)را برای واگذاری از طریق سامانه یکپارچه فروش محصولات یا دفاتر پیخوان به کانون ارائه کند.»

همچنین بر اساس ماده 3 این توافق نامه مدت زمان اجرای آن از تاریخ ابلاغ به مدت 2سال شمسی است و تمدید توافق نامه با توافق طرفین و اعلام کتبی میسر خواهد بود.

این توافق نامه با 13 ماده و 12 تبصره صبح امروز 26 آذرماه به امضای نوشین پسندیده معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نقشه‌برداری کشور و علی فلاح حقیقی رئیس هیأت مدیره و مهرداد محمدی مدیر عامل کانون انجمنهای صنفی کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی کشور، رسید.


 

روابط عمومی کانون انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 27 آذر 1398 ساعت 16:10
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi