پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
بازدید دبیر شورای عالی فضای مجازی از کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت و مجموعه های تخصصی هلدینگ پیشخوان خدمات ایرانیان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
یکشنبه, 31 شهریور 1398 ساعت 21:16

بازدید دبیر شورای عالی فضای مجازی از کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت و مجموعه های تخصصی هلدینگ پیشخوان خدمات ایرانیان

دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور از بخش های مختلف کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت بازدید کرد .
به گزارش روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت ؛ دکتر سید ابوالحسن فیروزآبادی و هیئت همراه در بازدید از بخش های مختلف کانون گفت: اقتصاد دنیا در حال تحول بوده و به سمت اقتصاد خدماتی و جهانی در حرکت است که براساس آن نیز در کشور باید خدمات توسعه پیدا کند تا در بازار کشش لازم ایجاد و سپس کارخانه ای تاسیس و به نسبت آن زمینه اشتغال فراهم شود .

وی با بیان این که بخش خصوصی در اقتصاد کشور نقش بسزایی دارد، تاکید کرد: در سال‌های اخیر در این حوزه کارهای بزرگی انجام شده و خوشبختانه این بخش از لحاظ خدمات دهی به مردم و جذب اعتماد مخاطب نقش بسزایی دارد .  
فیروزآبادی ادامه داد : دفاتر پیشخوان دولت به عنوان مرکز بزرگ ارتباطی دولت الکترونیک و رابط دولت و مردم می تواند خدمات را ارائه و اقتصاد را توسعه دهد ، توسعه بخش خدماتی از اهداف ماست .
وی تاکید کرد : دفاتر پیشخوان دولت کاری سخت دارند زیرا کشف خدمت و اینکه چه خدمتی می تواند به مردم کمک کند و نیاز مردم چه خدمتی است ، همچنین امنیت اطلاعات فردی اشخاص ، تشخیص صحت و سقم آن و حفظ مدارک  از وظایف دفاتر است و مدیریت آن با کانون کشوری پیشخوان دولت است البته دولت باید در این بخش کمک کند.
در این بازدید چگونگی عملکرد سامانه‌های عملیات‌ الکترونیک ، حوزه تخصصی   هلدینگ پیشخوان خدمات ایرانیان در بخش های الکترونیک ، شبکه ، سرویس های ارزش افزوده و بیمه تشریح شد .

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
قابل توجه دفاتر پیشخوان خدمات دولت ارائه کننده خدمات عوارض خودرو شهرداری استان تهران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
سه شنبه, 26 شهریور 1398 ساعت 07:10

نظر به این که از سوی شهرداری تهران پوستری مطابق تصویر زیر تهیه شده و دفاتر ملزم به الصاق آن جهت روئیت شهروندان می باشند لذا ضرورت دارد تا دفاتر ضمن  مراجعه به کانون (ستارخان، شهرآرا،کوچه یکم پلاک2) نسبت به دریافت پوستر و نصب در محل دفتر اقدام نمایند.

خواهشمند است کلیه دفاتر که خدمت عوارض خودرو را در سطح استان تهران به شهروندان ارائه می کنند با مهر دفتر به دبیرخانه کانون مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است عدم نصب پوستر مذکور در دفاتر پیشخوان دولت منجر به قطع سرویس دفاتر ارائه کننده خدمات مذکور از سوی بازرسین شهرداری تهران خواهد شد.

همچنین با توجه به محدودیت در تعداد پوسترها حداکثر تا پایان هفته جاری نسبت به اخد آن اقدام فرمایید.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
صدور بی رویه مجوز دفاتر پیشخوان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
دوشنبه, 11 شهریور 1398 ساعت 17:56

دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت صدور بی رویه مجوز دفاتر پیشخوان بیش از ۷ هزار دفتر در حوزه شهری و در روستا‌ها ۱۰ هزار دفتر فعال داریم

به گزارش روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت ، علی فلاح حقیقی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما هشدار داد: صدور بی رویه مجوز در این بخش توزان اقتصادی (درآمد - هزینه) را به هم می‌زند و سبب بیکاری دفاتر فعال می‌شود.

دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت گفت: ابلاغیه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، رویه قبلی صدور مجوز دفاتر پیشخوان دولت را که بر اساس آمایش ملی و میزان نیازمندی دفاتر بود، به پرداخت مبلغی در استان تهران، مراکز استان و شهرستان برای صدور مجوز به هر میزان که متقاضی وجود داشته باشد، تبدیل کرده است.
علی فلاح حقیقی افزود: این رویه با توجه به محدودیت‌های درآمدی دفاتر و میزان برون سپاری که متناسب نیست و نرخ گذاری که قرار بود اصلاح شود و نشد و همچنین ادغام دفاتر موازی؛ توازن هزینه - درامد را برای کسب و کار ۴۰ هزار شاغل این حوزه تأمین نخواهد کرد و افراد فعال در دفاتر به بیکاران بدهکار در آینده نزدیک تبدیل می‌شوند.
آقای فلاح حقیقی گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، متقاضیان در تهران با پرداخت ۵۰ میلیون تومان، در مراکز استان‌ها ۳۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها نیز با پرداخت ۱۵ میلیون تومان به سازمان تنظیم مقررات و ثبت یک شرکت حقوقی و یک یا دو شاخصه دیگر می‌توانند ثبت دفتر کنند.
وی گفت: توصیه می‌کنیم افراد برای ثبت دفتر پیشخوان اقدام نکنند، زیرا ظرفیت خدمات موجود در شبکه دفاتر متناسب با هزینه کسب و کار دفاتر نیست و با توجه به محدودیت خدمات و سطح درآمدی دفاتر که سازمان تنظیم مقررات رادیویی هم این موضوع را بررسی کرده است، به نظر می‌رسد با روند جدید این درآمد موجود هم باید میان همه دفاتر تقسیم شود که به سرمایه گذرای انجام شده در این حوزه به شدت آسیب می‌رساند.

 
مصاحبه دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان در بخش خبری 11:45 شبکه خبر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
دوشنبه, 11 شهریور 1398 ساعت 10:50

به اطلاع کلیه روسای محترم انجمن های صنفی دفاتر و همچنین دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور میرساند مصاحبه آقای فلاح دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان با موضوع خدمات دفاتر پیشخوان دولت امروز دوشنبه 11/06/98از بخش خبری ساعت11:45   شبکه خبر پخش خواهد شد.


روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور


 
جوابیه روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان به افق نیوز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 ساعت 10:31

به گزارش افق بدنبال درج گزارشی باعنوان ” رانت بازی بدون واهمه و علنی مدیران کانون دفاتر پیشخوان کشور ” روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان دولت جوابیه ای صادر نموده که به شرح ذیل است:

 

سردبیر محترم پایگاه خبری تحلیلی افق
با سلام بازگشت به خبر درج شده به شماره ۲۹۰۹۴۸ مورخ ۱۴ مرداد ۹۸
با“ عنوان رانت بازی بدون واهمه و علنی مدیران کانون دفاتر پیشخوان کشور “
که در این خبر با استناد به برداشت از سایت کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت مجموعه کانون متهم به رانت برای مدیران و همچنین اشاره به عدم نظارت وزارت ارتباطات و بخصوص سازمان تنظیم مقررات نموده است و همچنین عدم شفافیت در عملکرد درگاه و شرکتهای اقماری هلدینگ لازم است با استناد به ماده “‌قانون اساسی اصل ۲۴” (‌نشریات و مطبوعات در بیان مطالب آزادند، مگر آنکه مخل به مبانی اسلام یا حقوق عمومی باشند. تفصیل آنرا قانون معین می‌کند ) عینا این متن در همان صفحه جهت اطلاع همگان و تنویر افکار عمومی درج گردد
۱- از آغاز تغییر قانون راهبری ، کانون و هلدینگ پیشخوان خدمات ایرانیان در تعامل کامل با سازمان تنظیم مقررات بوده و هرگونه دسترسی برای مانیتورینگ خود را ایجاد نموده است ، اگرچه در بسیاری از موارد از جمله مفاد آئین نامه ابلاغی اختلاف نظر جدی دارد لیکن اساساً در چارچوب موازین قانونی عمل کرده است لذا ادعای عدم شفافیت ،رانت و عدم نظارت می بایست مستند به اسناد بوده ، لذا انتظار دارد در صورت وجود هرگونه مدرکی در این خصوص مراتب از سوی مدعیان اعلام گردد .
۲- با توجه به بررسیهای صورت گرفته از سوی مراجع قانونی طی دو سال گذشته از مجموعه های مرتبط ، شفافیت عملکرد مجموعه مشخص شده و بر اساس قانون تجارت مجامع مجموعه برگزار و با حسابرسی و بازرس قانونی گزارش عملکرد مجموعه منعکس می گردد ،​ لذا اعلام می گردد دفاتر مورد مصاحبه که احتمالاً بدون اطلاع دقیق و عدم تحقیق و پرسش موضوعی را مطرح کرده اند می بایستی اطلاعات خود را به آن سایت محترم اعلام نمایند و جهت بررسی در اختیار این کانون قرار گیرد .
کانون سراسری پیشخوان دولت همواره آماده پاسخ گویی و شفاف سازی شبهات بوده و هست و حقوق دفاتر دانستن مسائلی است که در زمینه کاریشان بوجود می آید .

ضمناً در تعریف ارائه خدمات از سمت کانون به دفاتر مشخص شده است که طبق قوانین موجود برخی خدمات به دفاتری که بستر ارئه آن خدمت را به مخاطب ندارند داده نمی شود و چنانچه ظرفیت آن دفتر فراهم گردد خدمت ارائه خواهد شد و محدودیتی در این زمینه اعمال نمی شود .

خدمات ریلی مذکور هم برای چندمین بار در سایت قرار گرفته ،ضمن آنکه مدیران کانون ،انجمنها و دفاتر متقاضی می توانند بدون هیچ محدودیتی در این فراخوان شرکت نمایند.


روابط عمومی کانون

https://ofoghonline.com/?p=292191

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 31 مرداد 1398 ساعت 10:52
 
قابل توجه دفاتر پیشخوان دولت در خصوص ابلاغیه سازمان صندوق سرمایه گذاری مرکزی اوراق بهادار(سجام) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 23 مرداد 1398 ساعت 11:26

 

به استحضار می رساند طی اجرایی شدن فرآیند بازبینی اسناد احراز هویت سجام در شرکت سپرده گذاری، مواردی در مستندات ارسالی مشاهده شده است، لذا خواهشمند است با توجه به حساسیت بالای موضوع این نکات را رعایت فرمایید

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 23 مرداد 1398 ساعت 13:41
 
الزام نصب و به روز رسانی آنتی ویروس در دفاتر ارائه دهنده خدمات ثبت احوال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 13 مرداد 1398 ساعت 09:23

قابل توجه دفاتر ارائه کننده خدمات ثبت احوال نظر به ابلاغ اداره کل نگهداری و مهندسی عملیات و ضرورت ارتقاء سیستم های دفاتر ارائه کننده  خدمات ثبت احوال انتظار دارد نسبت به نصب آنتی ویروس اقدام لازم مبذول گردد.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور


 
حق السهم خدمات پستي دفاتر پيشخوان ودفاتر ICT روستايي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 13 مرداد 1398 ساعت 09:05

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 13 مرداد 1398 ساعت 09:11
 
دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور در پیامی انتصاب مهندس پرویز فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 09 مرداد 1398 ساعت 16:11

به گزارش روابط عمومی کانون پیشخوان دولت، متن پیام به شرح ذیل است:

بسم ا... الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس پرویز فتاح

انتصاب جنابعالی را به ریاست بنیاد مستضعفان از سوی مقام معظم رهبری تبریک می‌گویم.

از خداوند منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفائی ایران اسلامی مسألت داریم.


علی فلاح حقیقی

دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 09 مرداد 1398 ساعت 16:12
 
شاخص‌های نرخ‌گذاری خدمات در شرف اتمام است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 09 مرداد 1398 ساعت 16:08

به گزارش روابط عمومی کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت در مصاحبه با دبیرکل کانون، از تاریخ 20/01/98 و نشست‌ انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان دولت در کانون کشوری در دو فاز براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار اقدامات اجرائی به مرحله اجراء درآمد، فاز اول گرفتن یک نرخ در خصوص خدمات نرخ‌گذاری شده از گذشته و در فاز دوم رسیدن به الگویی جدید براساس شاخص‌های تدوین شده توسط سازمان تنظیم مقررات و سازمان حمایت از مصرف‌کننده که در این راستا کانون با تمام توان پیگیری موضوع را به انجام رسانید؛ در اردیبهشت 98، نرخ‌های اولیه تصویب و ابلاغ گردید و مرحله دوم نیز در شرف اتمام می‌باشد.

فلاح ابراز امیدواری کرد براساس واقعیت‌های بازار و با توجه به جلسات برگزار شده، بازدیدها و کارهای کارشناسی انجام شده در دفاتر این فرایند با یک روال منطقی از نرخ‌گذاری به هنگام شود و دفاتر بتوانند با شرایط مناسب‌تری امور را پیش ببرند.

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 140

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi